CULINARIA | Restauracja, Catering, Pizza, Organizacja wesel | Bogdanowo - Oborniki wlkp.

O restauracji

Właściciele, Aneta i Maciej Krzyżańscy, z dumą i radością zapraszają do odwiedzenia miejsca,
które łączy w sobie ich doświadczenie, marzenia i pasję.

Restauracja Culinaria Oborniki wlkp - Foto Background

Restauracja Culinaria już od ponad 12 lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród Gości z Obornik i okolic, ale także poznaniaków. Z wagi na dogodne położenie, przy głównej trasie na Poznań, jest lokalem chętnie odwiedzanym przez osoby podróżujące biznesowo lub turystycznie.

Specjalnością Restauracji Culinaria są dania polskie, umiejętnie połączone z elementami kuchni śródziemnomorskiej. Menu imponuje bogactwem smaków. Szef Kuchni poleca Gościom wyborne dania główne, tradycyjne potrawy w nowej odsłonie, wyśmienite przekąski, owoce morza, smaczne zupy i kremy oraz wykwintne desery. Na szczególną uwagę zasługują: Marynowana pierś z gęsi z chipsem, musem z rokitnika i pudrem z chili, poznańska kaczka pieczona akuratnie w całości z jabłkami, puree z modrej kapusty z sosem rumianym i kopytkami czy też comber z sarny z piernikiem leśnymi grzybami, zapiekanką z ziemniaków i zielonym groszkiem.

Menu uzupełnione jest starannie wyselekcjonowanymi winami.

Kulinarne przyjemności czekają na Gości w dwóch salach. Sala restauracyjna z elegancko nakrytymi stolikami, gdzie serwuje się dania z karty, przygotowana jest na przyjęcie Gości indywidualnych. Druga sala, bankietowa z wyjściem na taras, wyposażona w długi bar, z układem stolików dostosowanym do potrzeb Gości i stylu imprezy, przeznaczona na organizacje wszelkiego rodzaju uroczystości rodzinnych i firmowych. Restauracja Culinaria to idealne miejsce na pyszny obiad, kawę, kolację przy kieliszku wina czy uroczystość rodzinną, spotkanie firmowe lub imprezę towarzyską.

Restauracja Culinaria to królestwo dobrego smaku, przyjemnej atmosfery i wysokiej jakości dań, nad którą mistrzowską opiekę sprawują Aneta i Maciej Krzyżańscy.

„Naszą markę zbudowaliśmy dzięki wieloletniemu doświadczeniu, które gromadziliśmy od roku 1997 tworząc firmę cateringową „Kuchmistrzostwo” oraz ciągłemu doskonaleniu swoich umiejętności kulinarnych. Restauracja Culinaria to efekt naszej pasji i zamiłowania do sztuki gotowania”.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami

Restauracja - Catering - Usługi cateringowe - Organizacja wesel - Pizza na zamówienie.
Bogdanowo 12 - Oborniki - woj. wielkopolskie